Po czterech latach przerwy w kwietniu bieżącego roku powraca największe w Polsce i całej Europie Wschodniej wydarzenie dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej – Targi Techniki Motoryzacyjnej. Impreza odbędzie się w dniach 7-10 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Była organizowana cyklicznie do dwa lata, a dłuższa przerwa wynika z okoliczności związanych z pandemią. Targi organizowane są we współpracy ze Stowarzyszeniem Techniki Motoryzacyjnej, a ich partnerem medialnym jest MotoFocus.

Dla kogo

Targi skierowane są przede wszystkim do szerokiej rzeszy profesjonalistów, którzy działają w branży motoryzacyjnej. Są to właściciele i pracownicy warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych, elektrycy samochodowi, diagności oraz rzeczoznawcy, sektor myjni samochodowych i salonów detailingowych, serwisy klimatyzacji, sprzedawcy detaliczni i hurtowi wyposażenia warsztatów mechanicznych, dealerzy, zarządcy flot pojazdów, przedstawiciele firm transportowych oraz komisów i wypożyczalni pojazdów.

Zakres tematyczny

Zakres tematyczny targów obejmuje urządzenia i maszyny do napraw oraz obsługi samochodów, karoserie i nadwozia, podzespoły i elementy pojazdów, elektrotechnikę motoryzacyjną, tuning i akcesoria dodatkowe, systemy alarmowe, ogumienie oraz materiały eksploatacyjne. Prezentowana będzie również oferta wyposażenia stacji paliw. Nie zabraknie stoisk wystawionych przez firmy, które dostarczają usługi techniczne i informatyczne dla branży motoryzacyjnej. Na targach producenci zaprezentują swoje najnowsze technologie i zróżnicowane rozwiązania dla kadry profesjonalnej.

Wydarzenia towarzyszące

Podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej planowany jest szereg imprez i wydarzeń. Najwazniejsze z nich to:

  • Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników
  • Ogólnopolskie Mistrzostwa Lakierników
  • Żywy Warsztat
  • Forum Warsztatowe
  • Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej
  • Ogólnopolski Turniej Diagnostów Samochodowych

Poznań Motor Show

Targom Techniki Motoryzacyjnej towarzyszą najbardziej znane targi z obszaru motoryzacji w Europie Środkowej – Poznań Motor Show. Wydarzenie ma za cel nie tylko zaprezentowanie nowości z motoryzacyjnego świata, ale również udzielenie pola do dyskusji o przyszłości rynków i elektromobliności. Poza imponującą ekspozycją samochodów osobowych, przewidziane jest wiele miejsca dla samochodów ciężarowych, motocykli i kamperów. Podczas Press Day zaprezentowane zostaną nowe modele kluczowych producentów i auta koncepcyjne.

Więcej informacji na temat Targów Techniki Motoryzacyjnej oraz Poznań Motor Show można znaleźć na stronach:

https://www.ttm.mtp.pl

https://www.motorshow.pl/

Napisz komentarz