Funkcje

Wyceny i zlecenia

Rób szybkie wyceny oraz zarządzaj zleceniami. Twórz szablony zadań, które później możesz wykorzystać. Przygotuj kosztorys dla swojego klienta i wyślij link do podglądu sms'em. Wystaw fakturę lub paragon do zakończonych zleceń.

Baza pojazdów

W dowolnym momencie możesz sprawdzić dokładnie historię napraw dowolnego pojazdu. Przy użyciu Twojego smartfona lub ręcznego czytnia kodów AZTEC w kilka sekund dodasz nowy pojazd do bazy.

Wygodny terminarz

Zapewni Ci podgląd na szczegółowy plan dnia a także da możliwość efektywnego planowania pracy w Twoim warsztacie.

Zintegrowany magazyn

Towary wykorzystane w naprawie automatycznie rezerwowane są w Twoim magazynie. Po zakończeniu zlecenia stany magazynowe są automatycznie aktualizowane.

Automatyczny import towarów

Posiadamy integracje z największymi dystrybutorami części samochodowych. Towary które u nich zamawiasz, mogą być automatycznie przyjmowane na Twój magazyn w naszej aplikacji.

Moduł raportów

Raporty przedstawią Ci najważniejsze dane z Twojego warsztatu. Zobaczysz ile godzin przepracował wybrany pracownik lub jaki przychód wygenerował dla warsztatu.

Wysyłka SMS do klientów

Dzięki naszej aplikacji w prosty sposób możesz komunikować się ze swoimi klientami wykorzystując moduł sms. Możesz informować ich o aktualnym statusie napraw lub nowych promocjach.

Moduł fiskalny

Bezpośrednio z naszej aplikacji możesz drukować paragony na swojej drukarce fiskalnej.

Osobny panel dla Twoich pracowników

Każdy z Twoich pracowników może zalogować się na swoje konto, gdzie widzi listę przypisanych do niego zadań. Czas pracy automatycznie się rejestruje. Pracownik może przypisać do zadania także wykorzystane przy naprawie towary.

Dostęp z wielu urządzeń jednocześnie

Z aplikacji możesz korzystać z dowolnej liczby różnych urządzeń.

Bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich klientów

Dbamy o bezpieczeństwo danych. Ty i Twoi klienci możecie spać spokojnie. Nasza aplikacja korzysta z bezpiecznego połączenia SSL, a nasi specjaliści codziennie dbają o bezpieczeństwo Waszych danych.

Możliwość dostosowania aplikacji pod Twój warsztat

E-warsztat24 jest złożonych z modułów, dzieki czemu to Ty sam dostosowujesz program do swoich potrzeb.

Potrzebujesz jakiejś funkcji?

Słuchamy swoich klientów i ich potrzeb. Brakuje Ci jakiejś funkcji w naszej aplikacji? Napisz do nas i nam o niej opowiedz. Dostosujemy się do Twoich potrzeb.

Przetestuj przez 14 dni za darmo, bez zobowiązań

Przetestuj przez 14 dni
za darmo, bez zobowiązań

Przetestuj przez 14 dni
za darmo, bez zobowiązań

Przetestuj przez 14 dni
za darmo, bez zobowiązań

Potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się z treścią Regulaminu świadczenia usług oraz Polityki prywatności i wykorzystania plików cookies oraz akceptuję ich treść